Вентилятор Tidar 80*80*25 на 220 вольт (для інкубаторів і для побутових цілей)
340 ₴
- В наявності
- +380 (67) 705-33-69
- +380 (93) 699-20-03
Зв'язатися з нами для замовлення товару:
+380505501904
+380677053369
+380936992003
Вентиляція. Один з найважливіших параметрів в інкубаторі (я ставлю її вище температури). Багато хто думає, що температура – а ні!
Температура більш або менш стабільна в більшості інкубаторів: за це відповідають терморегулятор, датчик і нагрівач.
Але без хорошої вентиляції не буде жодного виводу, ні стабільної температури в кутах інкубатора, ні нормальної роботи системи в цілому.
Приділіть окрему увагу цьому аспекту і прослідкуйте, щоб у вашому інкубаторі в будь-якому випадку стояв вентилятор!
У маленьких інкубаторах достатньо одного середнього вентилятора.
У великих їх потрібно більше, і дуже важливо, який вони продуктивності (як весело женуть повітря), і чи правильно вони циркулюють його у внутрішньому просторі інкубатора.
У великих професійних моделях навіть є окремі вентилятори для охолодження нагрівача, для циркуляції повітря (перемішування) та витяжної
/ притяжной для припливу свіжого повітря ззовні. Наприклад, я помітив після ряду тестів, проведених разом з одним професійним птахівником:
у більшості (навіть майже у всіх) побутових інкубаторах не вистачає циркуляції повітря і притоку свіжого. Поясню чому: всі виробники думають,
що досить просто поставити абиякий вентилятор і все, ставлять найдешевші (знову ж таки, економлять). Також виробники не продумують систему вентиляції:
є пару дірок в корпусі і все. Ще багато використовують дешеві силові частини і нагрівачі, і якщо буде занадто великий приплив свіжого повітря, вони не зможуть
підтримувати температуру (не встигатимуть гріти і перемішувати повітря в системі).
Правда, і їх я трохи допрацьовую: роблю отвір зверху над вентилятором, який значно додає приплив свіжого повітря.
При цьому свіже холодне повітря відразу потрапляє на нагрівач, який стоїть під вентилятором, і в результаті маємо падіння температури:
все стабільно, циркуляція краще і кисню більше. Надлишок СО2 також шкідливе для ембріонів! Звертайте на вентилятори особливу увагу і на те, як зроблені
вентиляційні отвори. У деяких моделях їх просто там не зробиш. Вхід свіжого повітря, бажано завжди, повинен бути через
нагреватель (т.е. напротив него): это залог стабильности температуры.
Закрытие вентиляционных отверстий в первые дни инкубации позволит создать однородную среду для успешного эмбрионального развития. Однако, необходимо следить, чтобы уровень влажности не стал слишком высоким, т.е. не превышал в первые 7-10 дней значения в 75%.
В противном случае придется обеспечить компенсаторную потерю веса в последние дни инкубации путем низкой влажности воздуха (менее 40 %). А это негативно отразится на выводимости и качестве цыплят.
Поэтому специалисты утверждают, что для оптимальной выводимости на протяжении первых 18 дней яйца должны потерять в весе 11−13% от первоначального значения. Потеря веса происходит за счет испарения воды и напрямую зависит от вентиляции, удаляющей влагу из инкубатора.
Оптимальным уровнем относительной влажности является значение – 50%. Иногда специалисты практикуют постепенное снижение влажности с 60 до 45%, но не ниже.
В результате, инструкция по вентилированию выглядит следующим образом:
Начинать вентилирование следует на третий-четвертый день после закладки. Причем, интенсивность должна быть минимальной. Если не запустить систему вовремя, возникнет риск увеличения влажности свыше нормы.
Через несколько дней интенсивность вентиляции следует увеличить и обеспечить значение влажности – 50%. Вплот до установки еще 1-2 вентиляторов (в зависимости от объема инкубатора)
В дальнейшем уровень влажности должен быть стабильным, соответственно и вентиляция работает в постоянном режиме.
Технические характеристики:
- Габаритные размеры: 80x80x25 мм
- Питание: 220 V (переменный ток)
- Номінальний струм: 0,08 А
- Частота обертання: 2600 об/хв
- Потужність: 13 Вт
- Продуктивність: 60 м3/год
- Ціна: 340 ₴